Program pro CZE,NZA a Tatru na příští týden

Kde můžete příští týden vidět Tatru, Český a Novozélandský tým?
▪️Neděle 10.6. – NZA výlet na Karlštejn
▪️Pondělí 11.6. – Snídaně s Novou 6:15 (Karel Ševčík, Kateřina Koubová, Vojta Havel/Vojta Mára), 15:30 otevření výstavy k 60 letům Tatry v OCÉ Nový Smíchov, kde budou přítomni jak Tatrováci, tak CZE a NZA
▪️Úterý 12.6. – 13:00 přijetí na Magistrátu hl.m.Prahy (CZE,NZA), 15:00-16:00 vstup v rádiu Fajn (Kateřina Koubová+Tatrovačky), 19:30 večerní zprávy TV NOVA (HAKA live v podání NZA)
▪️Středa 13.6. – 12:10 HAKA live na Seznam.cz, 18:00 zápas U20-NZA po kterém následuje Guinness párty
▪️Čtvrtek – 13:00 přijetí na MZV (CZE,NZA), 17:00 trénink NZA s RC Tatra Smíchov (horní i spodní hřiště)
▪️Pátek 15.6. – 10:00 Školní liga ragby na hřišti RCTS spolu se zástupci Prahy 5 a hráči NZA
▪️SOBOTA 16.6. – 16:00 hlavní zápas CZE-NZA !!!!

Poslouchejte Hitrádio City 93,7 FM a Fajn Radio, koukejte na TV Nova a hlavně doražte ve středu a sobotu na zápasy CZE-NZA!!!

Vstupenky už je pouze sektor JIH na sezení a volné stání: http://tatrasmichov.sport-ticket.cz/online/#/rugby

RCTS

Říjen 2018

Po Út St Čt So Ne
1
  • Olymp - horní hřiště
2
3
4
5
6
  • Tatra - Dragon Brno
  • Tatra Barbariens (Rugby)
  • Extraliga Tatra - Brno + Naděje (Rugby)
7
  • U8: turnaj doma Tatra
  • Dog akce - celý den
  • U12 Plzeň 4.RT (Rugby)
  • U10 4.RT Iuridica (Rugby)
8
9
10
11
12
13
  • Extraliga - kvalifikace Play off (Rugby)
  • Kvalifikace play off
  • Tatra Barbariens (Rugby)
14
  • U8: turnaj Petrovice
  • U12 Sparta 5.RT (Rugby)
  • U10 5.RT Praga (Rugby)
  • U19 Tatra-Sparta
  • U14 Tatra-Bystrc
  • U14 Tatra-Rakovník
15
  • U16 zápas hlavní hřiště
16
17
18
19
  • ŠLR
  • U16 Tatra-Slavia
20
  • Extraliga - Semifinále (Rugby)
  • U16 vs Slavia (Rugby)
  • U16 vs Petrovice (Rugby)
  • U8: PYRF turnaj
  • U12 Pico-Cup Petrovice (Rugby)
  • U10 PYRF Tatra (Rugby)
21
22
23
24
25
26
27
  • U16 vs Vyškov (Rugby)
  • Semifinále Extraligy muži
28
29
30
31

Praktické informace