Tatra porazila Pragu 41:24

Na hřišti nad Rokytkou Tatra vyhrála nad domácími 41:24. Už ve čtvrté minutě položil za Tatru první pětku Karel Berounský, Jacques prokopl (7:0). Záhy po položené pětce byla Tatra nucena hrát v oslabení – na krátkou dobu byl ze hry vyloučen Puma (za nesportovní chování). Praga ale oslabení Tatry nevyužila. Sílící tlak Tatry ani později neprolomila. Ve 22. minutě, po několika fázích a přenášení tlaku ze strany na stranu, Marek Šimák využil šanci a skóroval, Jacques prokopl (14:0). Ve 28. minutě Praga získala body za trestný kop za ofsajd (14:3), nedlouho poté body za trestný kop za vysokou skládku naopak získala Tatra (17:3). Ve 34. minutě Tatra skórovala díky výborné akci Dižona, Matouše a Berouňáka, Berouňák pokládal, Jacqes prokopl (24:3). Ve 39. minutě spolupráce Jacquese a Dižona vedla k poslední pětce tohoto poločasu a zvýšení na 29:3.

První akce druhého poločasu vedoucí k získání bodů nastala po rychlém rozehrání po trestném kopu za ofsajd v 56. minutě – Vojta Havel skóroval a Jacques, prokopl (36:3). Ve druhém poločase celkově tlak ze strany Tatry slábnul, čehož Praga třikrát využila. Nejprve v 62. a v 74. minutě, kdy dvakrát po sobě položila pětku a snížila postupně rozdíl na 36:17. Nedlouho poté padla červená karta na straně Pragy – hráč Pragy pěstí atakoval Doda. V 78. minutě po trestném kopu do autu Tatra vyhrála vhazování autem, což nakonec vedlo k poslednímu skórování na straně Tatry. Pokládal Černoch, Jacques tentokrát bohužel neprokopl (41:17). V 80. minutě Praga ještě stačila snížit celkový rozdíl na konečné 41:24.