Tatra vyhrála nad Slávií 70:10

Páteční utkání na Slávii bylo pro Tatru velmi úspěšné. Začalo sice dvěma trestnými kopy soupeře, už v druhé minutě Slávie prokopla trestný kop za offside (0:3), druhý kop za přepadávání neproměnila, záhy ale Tatra získala převahu. V následujících minutách Tatra využila každé příležitosti. V 10. minutě, po mlýnu a několika fázích, pokládá Fífa první pětku utkání, Jacques prokopává (7:3). Po výkopu Tatra rychle získala míč a využila příležitost k další akci – ve 12. minutě pokládá pětku Daiel, prokopává Jacques (14:3). V 16. minutě pokládá pětku a rovnou prokopává Jacques Fick (3:21). Další pětka Tatry následuje téměř okamžitě. V 18. minutě skóruje Černoch, Jacques prokopává (3:28). Ve 21. minutě – krásnou akcí na křídlo skóruje Hóňa, Jacques prokopává (3.33). Ve 27. minutě se Slávie dostává do výhody a díky vytvořenému tlaku pokládá pětku a snižuje rozdíl na 10:33. Ve 34. minutě po několika fázích pokládá Puma pod háčko, Jacques prokopává (10:42). Před koncem poločasu se hra přelévala ze strany na stranu, ani jeden z týmu nicméně šance už nevyužil.

V druhé půli padly 4 pětky. Ve 44. minutě skóroval a prokopl Jacques. V 51. a 56. minutě pokládal Marek Šimák dvě pětky, v obou případech Jacques prokopl (10:63). Poslední pětku utkání položil Tedýs v 60. minutě, Jacques opět prokopl (10:70).