Tatra x Dragon 19:9

Muži Tatry vezou z Brna již šesté vítězství v řadě – porazili RC Dragon Brno 19:9. Za celý zápas padly jen 3 pětky a Dragon získával body prostřednictvím trestných kopů. Právě trestnými kopy oba týmy hru zahájily. Ani jeden z těchto kopů ale nebyl proměněn v body. Dragon dostal příležitost k navýšení skóre ještě v 15. minutě zápasu, kdy si díky trestnému kopu připsal 3 body (0:3). První pětka utkání padla až ve 40. minutě – skóroval Matouš Hodek (5:3).

Druhou půli zahájil Dragon dvěma proměněnými trestnými kopy (5:9). Odpověď Tatry byla ale rychlá – Vojta Mára jen několik minut po akci položil pětku. Tatra se tak dostala do vedení (12:9). Svou vedoucí pozici stihla ještě upevnit pětkou pět minut před koncem utkání, kterou  pokládal Dižon. Jacques v obou případech skóre navýšil kopem (19:9)