Tatra x Říčany 44:19

Začátek úterního utkání na Tatře byl velmi vyrovnaný. Oba týmy tvrdě bránily svá území. Až ve 14. minutě se podařilo Tatře prolomit obranu soupeřů, pětku pokládal Roman Rýgl (5:0). Pětka Tatry dlouho nezůstala bez odpovědi, hosté v 25. minutě srovnali náskok na 5:5. Velmi brzy po položené pětce Tatra dostala příležitost na zvýšení skóre ve formě trestného kopu za nepřivázaného rváčka (8:5). Tatra v první půli skórovala ještě dvakrát. První akce byla úspěšná díky spolupráci Romana Rygla a Jacquese Ficka (13:5). Druhou akci opět úspěšně zakončil Jacques Fick (23:5).

Po úvodních domácích pětkách tlak týmu z Říčan částečně polevil. Přesto to byly právě Říčany, které položily první pětku druhého poločasu (23:12). V 50. minutě využil Černoch výhody a skóroval, Jacqes proměnil kop (30:12). Velmi brzy po této akci dostal za nebezpečnou skládku žlutou kartu Roman Rygl. Rychlou odpovědí na vyloučení byla další pětka Tatry, tentokrát skóroval Sonny, Jackqes prokopl (37:12). Ihned po rozehrání však opět skórovaly Říčany (37:19). Poslední pětku utkání pokládal v 65. Minutě Tedýs a Jacques opět prokopl a navýšil tak body (44:19).

Soupiska

Tatra: Matouš Hodek, Vojtěch Mára, Michal Průša, Jan Olbrich, Vojtěch Havel, František Balák, Dominik Chabr, Jiří Černý, Marek Šimák, Jacques Fick, Theodor Zábranský, Karel Berounský, Roman Rygl, Lopeti Toia, Lukáš Honner, Adam Elis, Petr Jeszik, Jakub Procházka, Adam Linhart, Michael Neužil, Tomáš Bartoň, Čestmír Řanda

Říčany: David Polášek, Raymond Burnard, Jan Sosnovec, Lukáš Chytil, Robert Trefný, Petr Máslo, David Richtr, Stefan Morne Gerber, Jan Šedivý, Jan Kučera, Michal Schlanger, Aleš Stejskal, Sebastian Roczyn, Kryštof Kobián, Martin Cimprich, Lukáš Hrma, Václav Calta, Vojtěch Růžička, Jan Šmolcnop, Josef Šedivý, Jindřich Duffek, Štěpán Podlipský