Tatra zvítězila nad Spartou 29:22

Nedělní zápas, jako každý zápas se Spartou, byl už od první minuty napínavý. Jako první zaútočila Tatra – první pětku položil v 5. minutě Vojta Havel (5:0). Sparta nezahálela. Velmi rychle odpověděla pětkou v podání Jiřího Pantůčka (5:7). V 23. a v 29. minutě Jacqes Fick proměnil dva trestné kopy – jednou za nebezpečnou skládku, podruhé za vysokou skládku (11:7). Ve 32. minutě skóruje Sparta (11:12). V 36. minutě za Tatru opět pokládá pětku Fanda Balák (16:12). Ve 40. minutě skóruje opět Vojta Havel a zvyšuje na 21:12. Sparta vzápětí, těsně před poločasem, skóruje (21:19).

Druhou půli zahajuje Sparta trestným kopem a zvyšuje na 21:22. V 55. minutě tentokrát trestným kopem mění skóre Tatra (24:22). Poslední akci, která zároveň ovlivnila skóre, měl na svědomí Dodo – položil pětku a zvýšil na konečné 29:22. Zápas skončil napínavou akcí v blízkosti pětkoviště Tatry. Sparta útočila ve výhodě, šanci nicméně neproměnila, zápas skončil předhozem na straně Sparty.