Kobylky opět potvrdily svou formu

Kobylky opět potvrdily svou formu

Předešlé víkendy se nesly ve znamení turnajů I. série rugby 7´s žen, ve kterých si B tým kobylek s předstihem pojistil vítězství v I. sérii rugby 7´s žen.

Předešlé dvě soboty byly pro „B“ tým ve znamení turnajů I. série rugby 7´s žen, v sobotu 27.5.2017 byly k vidění na domácí půdě pod Strahovem a následující sobotu 3.6.2017 v Petrovicích.

Tatra Smíchov (27.5.2017)

Ve skupině jsme bojovaly s týmy Českých Budějovic a Přelouče. Do prvního zápasu jsme nastoupily s cílem hrát „naši“ hru a diktovat tempo, to se nám také povedlo, oba týmy jsme v základní skupině porazily. V semifinále jsme se utkaly opět s „B“ týmem Petrovic, tentokrát jsme zůstaly v klidu a nenechaly jsme se strhnout ke hře soupeře, což se nám vyplatilo, v zápase jsme zvítězily a dostaly jsme se do finále, kde jsme narazily znovu na tým Přelouče. Do finálového zápasu jsme nastoupily sebevědomě a s tím, že budeme hrát „naši“ hru, jako po celou dobu turnaje. Bohužel jsme se v první půli chytly kontaktní hry soupeře, v druhé půli už jsme se od kontaktní hry odprostily, využily jsme naši velmi dobré fyzické kondice a dokázaly jsme Přelouč přehrát. V zápase jsme tedy zvítězily a na domácí půdě za velmi horkého počasí jsme obsadily 1.místo!

Sestava: Denča Bukovčanová, Denča Malá, Káťa Koubová, Pája Fišrová, ÁňaMáňa Landor, Majda Janatková, Lucie Carlos Pecháčková, Kateřina Wacky Wackermannová, Janka Malatincová, Standa a Vikuna.

Výsledky:

skupina:

RC Tatra Smíchov B – RC České Budějovice ​32:7

RC Tatra Smíchov B – RC Přelouč ​​34:10

semifinále:

RC Tatra Smíchov B – RK Petrovice B ​​25:10

finále:

RC Tatra Smíchov B – RC Přelouč​​​15:12

 

Petrovice (3.6.2017)

 V Petrovicích jsme ve skupině začínaly hned prvním zápasem s papírově slabším soupeřem, s týmem Sedlčan. Od začátku jsme do hry nastoupily velmi vlažně a nesoustředěně, nechaly jsme se strhnout „patnáctkovou“ kontaktní hrou Sedlčan a zápas skončil remízou Takový výsledek nás nakopl k tomu, abychom v dalším zápase předvedly to, co doopravdy umíme a hrajeme, což se nám podařilo na víc než výbornou. Do zápasu s Petrovicemi B jsme nastoupily soustředěné, motivované, s jasným cílem hrát „naši“ hru. Předvedly jsme zápas podle našich představ jako tým s krásnými akcemi a zaslouženě vyhrály. Do semifinále jsme postupovaly z prvního místa a utkaly se tak s týmem Českých Budějovic, kde jsme soupeřkám nedaly šanci ke skórování a zvítězily s přehledem, což znamenalo postup do finále. Ve finále jsme se setkaly opět s „B“ týmem Petrovic. Bylo to velmi napjaté finále na obou frontách, jak u nás, tak u Petrovic. První pětku položily Petrovice, ale to nás nerozhodilo a tím víc jsme jako správné kobylky chtěly vše dotáhnout do úspěšného konce. Soustředily jsme se na „naši“ hru, nenechaly se ničím rozhodit a využily jsme lepší fyzické připravenosti, což nám přineslo ovoce a zápas jsme vyhrály. Vybojovaly jsme opět 1. místo na turnaji a tím jsme si pojistily celkové vítězství soutěže!!!

Sestava: Denča Bukovčanová, Denča Malá, Pája Fišrová, ÁňaMáňa Landor, Majda Janatková, Týna Plevová, Týna Nechybová, Lucie Carlos Pecháčková, Kateřina Wacky Wackermannová, Janka Malatincová a „náhradní Standa“ Kateřina Porky Pórek Pokorná.

Výsledky:

skupina:

RC Tatra Smíchov B – RC Sedlčany ​​12:12

RC Tatra Smíchov B – RK Petrovice ​​26:5

semifinále:

RC Tatra Smíchov B – RC České Budějovice ​22:0

finále:

RC Tatra Smíchov – RK Petrovice​​ 17:7

 

Finální turnaj 1. série se bude konat v sobotu 17.6.2017 na hřišti v Sedlčanech a v neděli 18.6.2017 hned následuje velké finále Elitní série žen na hřišti v Petrovicích, přijďte nás podpořit, budeme se těšit!!!

Již tenhle víkend se hraje první turnaj Mistrovství Evropy 2017 Women´s sevens - Trophy, které hostí Městský stadion v Ostravě. Se lvíčkem na prsou a kobylkou v srdci nastoupí Martina Hlaváčová, Šárka Žižková a Pája Čuprová.

 

DB

 
Pozvánka na rugby
-
-
-
-
-
-