Archives

OS-KOM

OS-KOM Ve 26 roce působení na trhu jsme se stali partnery RC Tatra Smíchov. Dodáváme dělené průchodky až do IP 65 a stínící komponenty, rádiová dálková ovládání a ovládání. Nabízíme měřicí a časová relé, polovodičové stykače, bezpečnostní moduly a relé, kroužkové sběrače, pružinové a motorové navíjecí kabelové bubny, průmyslové konektory, kabelové vlečky a napájecí troleje.


Potex

Potex je ekologicko-charitativní projekt, který spočívá ve sběru, redistribuci a následném zpracování použitého textilu.Naše aktivity jsou zaměřené na sběr použitého oblečení, bot, bytového textilu apod.. Textil je tak odkloněn z odpadového toku v ČR ve prospěch znovu použití a recyklace.Šetříme přírodní zdroje, omezujeme vznik skleníkových plynů, snižujeme objem komunálního odpadu a poskytujeme oblečení potřebným lidem.


Aros

Jako společnost s ručením omezeným podnikáme od 1. ledna 1993. Jsme českou výrobně-obchodní společností, která je zaměřena na výrobu trav, travních směsí a dalších osiv, včetně poskytovaní služeb souvisejících s tímto oborem. Sídlo společnosti je v Praze, výrobní závod v Klášterci nad Ohří. Při výrobě našich produktů se zaměřujeme především na zvyšování kvality a inovace výrobních procesů, rozšiřujeme tradiční sortiment na základě poptávky trhu.


TEJPY.cz

TEJPY.cz – vše pro tejpování, největší v ČRTEJPY.cz, e-shop a kamenná prodejna nabízí kineziologické tejpy, pevné fixační tejpy, tejpovací pomůcky, masážní oleje, rehabilitační pomůcky…Světoznámé značky jako RockTape, BB Tape, Nasara, Sixtus, Cramer, DynamicTape, Sportique


Leman Sport

Prodejnu najdete na adrese Leman Sport, Branická 722/19, 147 00 Praha 4 – Braník.Na 100 m2 prodejní plochy najdete kompletní sortiment značek MOLTEN a ERREA, jejichž jsme výhradními dovozci do ČR, z ostatních značek nabízíme veškeré zboží a sportovní pomůcky vhodné a potřebné pro míčové hry a kolektivní sporty.Náš odborně školený personál Vám ochotně a dobře poradí při výběru zboží, v případě potřeby nebo momentální nedostupnosti zajistí doobjednání.


Red Hawk Security

Red Hawk Security je mladá, dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením v oblasti moderní bezpečnosti osob a majetku.  Zaměstnanci naší společnosti pracují v různorodém prostředí a různých zemích světa. Klademe velký důraz na diskrétnost, spolehlivost, prozákaznický přístup a týmovou spolupráci. Naše služby poskytujeme v těchto zemích: Česká Republika, Slovensko, Německo, Polsko, Rakousko, Velká Británie, země Jižní Ameriky, Africké země, Irák a Afghánistán.


Sabe

Sportovnipohary Na našem eShopu je pro Vás připravenanejširší nabídka sportovních trofejí -rozsáhlý sortiment obsahuje nejen sportovní poháry,medaile a diplomy, k dispozici je celá řada dalšíchocenění. Jedná se například o kovové plakety s barevnýmpotiskem, ucelenou nabídku skleněných plaketnebo účastnické ceny. Přehlédnout nelze zcelanovou řadu pohárů TROFIX. Nejšírší nabídka trofejíšpičkové kvality za výborné ceny – to je Sabe.cz.


RAILREKLAM, spol. s r. o.

Společnost RAILREKLAM, spol. s r. o. působí v oblasti venkovní reklamy od r. 1991. Její reklamní plochy pokrývají celou Českou republiku a jsou všude tam kde je železniční majetek. Jsou na nádražích, ve vlacích ČD na železničních mostech a další místech v okolí železnice.


České dráhy a.s.

České dráhy a.s. jsou oficiálním dopravcem Rugby Clubu Tatra Smíchov a dopravují tak děti, mládež, týmy mužů a žen na turnaje, utkání, soustředění či přátelská utkání v ČR i do zahraničí.


LUBSTAR, a.s.

LUBSTAR, a.s. Na českém trhu s mazivy působí již více než dvacet let, pod značkou LUBSTAR pak od roku 2003. Sídlí v moderním areálu v Kralupech nad Vltavou, kde má pro své zákazníky největší skladové zásoby olejů a maziv Mobil v rámci celé střední Evropy. Specializuje se rovněž na značkové oleje OMV, TIGROL a HOUGHTON.